Wizyta Pacjenta

Przejrzysta lista pacjentów

System eRUM cechuje się dużą przejrzystością. Lista pacjentów umówionych do danego lekarza może być w dowolny sposób skonfigurowana, tak aby wyświetlać informacje, których dany lekarz potrzebuje. Wizyty można również filtrować z podziałem na zaplanowane, wykonane czy rozliczone.Komunikaty z rejestracji

System eRUM zapewnia również niezbędną komunikację między osobami w rejestracji a lekarzem. Rejestracja może bowiem, z modułu terminarza, dodawać uwagi dotyczące wizyt poszczególnych pacjentów, zaznaczać ich obecność lub informację o uiszczonej płatności,które są widoczne przez lekarza na liście pacjentów zaplanowanych na dany dzień.E-recepta, e-zwolnienie – wszystko do dodania nie wychodząc z opisu wizyty pacjenta

Dodawanie e-recept i e-zwolnień jest możliwe bez opuszczania formatki z danych wizyty pacjenta. W ten sposób minimalizujemy niedogodności związane z przeskakiwaniem między oknami. Dodane dokumenty zostają powiązane z wizytą a kod e-recepty oraz informacje o dawkowaniu zaordynowanego leku można wysłać pacjentowi SMS-em, e-mailem lub tradycyjnie przekazać w formie wydruku.Intuicyjna obsługa i przejrzysty opis wizyty lekarskiej.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca na przestrzeni lat ze środowiskiem medycznym pozwoliły nam na stworzenie interfejsu dopasowanego do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Dzięki temu eRUM zapewnia kompleksowe rozwiązania oraz jest jedną z najbardziej intuicyjnych platform do wspomagania pracy gabinetu i zarządzania elektroniczną dokumentacją medyczną.

Historia leczenia pacjenta

Prowadzenie dokumentacji medycznej w usłudze eRUM daje możliwość wglądu w historię zdrowia i choroby pacjenta. Ułożona w sposób chronologiczny lista wizyt, umożliwia przeglądanie oraz porównywanie poszczególnych wizyt i historii leczenia.

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM