Umów się na bezpłatną prezentacją programu eRUM

Dziękujemy za zainteresowanie naszym programem! Zostaw swoje dane kontaktowe i umów się na bezpłatną prezentację naszego programu.

Nasz specjalista opowie o funkcjach oprogramowania i pokaże, jak działa system eRUM. W trakcie prezentacji odpowie również na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące pracy na naszym systemie w Państwa placówce medycznej. Prezentacja pozwoli zapoznać się z systemem w sposób kompleksowy w dogodnym dla Państwa terminie.

  • Dostosowanie programu do specyfiki pracy danej placówki medycznej
  • Skuteczne zarządzanie terminarzem, rejestracja online
  • Proste i spójne kartoteki pacjentów
  • Łatwe przeprowadzanie wizyt, szablony opisów
  • Szybkie i bezpieczne wystawianie e-dokumentów
  • Narzędzia administracyjne

To tylko kilka możliwości naszego programu eRUM. Umów się na bezpłatną prezentację, aby poznać pełną listę funkcji i możliwości jakie daje nasze oprogramowanie.

Prezentacje przeprowadzane są zdalnie, a godzina prezentacji jest ustalana indywidualnie. Prezentacja służy do zapoznania Państwa z programem eRUM, ale również do swobodnej rozmowy z konsultantem, który jest również specjalistą pracującym na co dzień z programem. W trakcie prezentacji służymy również radą w zakresie pozyskiwania certyfikatów potrzebnych w trakcie pracy w programie medycznym. Prezentacja trwa ok. 45 - 60 minut, w zależności od potrzeb osoby zainteresowanej.

Formularz Kontaktowy

Wypełniając formularz, wyrażam zgodę na kontakt e-mail bądź telefoniczny przez Kamsoft Pomorze Sp. z o.o. Leona Droszyńskiego 28, 80-381 Gdańsk w celu przeprowadzenia prezentacji programu eRUM. Przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być przezemnie cofnięta. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM