O NAS

35

Lat doświadczenia w sektorze informatyzacji ochrony zdrowia

Firma Kamsoft Pomorze Sp. z o. o. jest Partnerem Strategicznym firmy Kamsoft S.A. i od ponad 15 lat z powodzeniem wdraża systemy informatyczne dla sektora medycznego i farmacetycznego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości produkty informatyczne i standardy współpracy.

Mówi się, że czas to pieniądź, dlatego przygotowaliśmy rozwiązania informatyczne, które pozwolą zaoszdzędzić Państwu nawet 30% czasu i energi w codziennej pracy.

1500

Zadowolonych Klientów

8000

Lekarzy i Farmaceutów

1000

Wdrożeń

35

Lat Doświadczenia

ROZWÓJ

Kamsoft Pomorze

Chcąc sprostać wszelkim wyzwaniom i potrzebom biznesowym naszych obecnych i potencjalnych klientów oferujemy oprogramowanie zarówno w technologii klient-serwer, jak i znajdujące, co raz większe uznanie, oprogramowanie w technologii chmurowej.

Ponadto nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do systemów medycznych, czy farmaceutycznych, ale oferujemy pełny zakres oprogramowania administracyjnego, a więc finansowo-księgowego, kadrowo-płacowego, zarządzania środkami trwałymi oraz rozwiązania indywidualne dla niestandardowych potrzeb informatycznych.

JESTEŚMY W TYM RAZEM

Dziękujemy całemu personelowi medycznemu za wzajemną współpracę. Praca z Państwem codziennie pokazuje nam, jak ważne w naszym zawodzie jest zaufanie i wiara w ludzi. Dzięki Wam nauczyliśmy się szerszego spojrzenia na specyfikę pracy oraz potrzeby personelu medycznego. Praca z Państwem pozwoliła nam również poznać wspaniałych ludzi oddanych ciężkiej pracy oraz codziennej pomocy innym.

Patryk

Kierownik ds. Informatycznych Systemów Medycznych
  • 664-141-100
  • pmederski@erum.pl

Agata

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Medycznych oraz Rozliczeń z Funduszem
  • 501-809-996
  • acizmowska@erum.pl
Ikona

Miłosz

Konsultant ds. spraw IT
  • 660-420-372
  • mradawiec@erum.pl

Maciej

Konsultant ds. spraw IT
  • 606-803-960

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM