O NAS

35

Lat doświadczenia w sektorze informatyzacji ochrony zdrowia

Firma Kamsoft Pomorze Sp. z o. o. jest Partnerem Strategicznym firmy Kamsoft S.A. i od ponad 15 lat z powodzeniem wdraża systemy informatyczne dla sektora medycznego i farmacetycznego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości produkty informatyczne i standardy współpracy.

Mówi się, że czas to pieniądź, dlatego przygotowaliśmy rozwiązania informatyczne, które pozwolą zaoszdzędzić Państwu nawet 30% czasu i energi w codziennej pracy.

1500

Zadowolonych Klientów

8000

Lekarzy i Farmaceutów

1000

Wdrożeń

35

Lat Doświadczenia

ROZWÓJ

Kamsoft Pomorze

Chcąc sprostać wszelkim wyzwaniom i potrzebom biznesowym naszych obecnych i potencjalnych klientów oferujemy oprogramowanie zarówno w technologii klient-serwer, jak i znajdujące, co raz większe uznanie, oprogramowanie w technologii chmurowej.

Ponadto nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do systemów medycznych, czy farmaceutycznych, ale oferujemy pełny zakres oprogramowania administracyjnego, a więc finansowo-księgowego, kadrowo-płacowego, zarządzania środkami trwałymi oraz rozwiązania indywidualne dla niestandardowych potrzeb informatycznych.

JESTEŚMY W TYM RAZEM

Chcielibyśmy podziękować wszystkim wyzwaniom, które spędzały nam sen z powiek. Dziękujemy roszczeniowym lekarzom.To praca z wami stworzyła w nas przekonanie o słuszności tego, co robimy. Pokazała, że nie ma nic ważniejszego niż wiara w ludzi i zaufanie. To wy nauczyliście nas szerszego spojrzenia, dostrzeżenia w tym biznesie tego, co jest najważniejsze - ludzi oddanych ciężkiej pracy - ludzi z kamienia.

Maciej

Kierownik ds. Informatycznych Systemów Medycznych
  • 606-803-960
  • mwarowny@erum.pl

Patryk

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Medycznych
  • 664-141-100
  • pmederski@erum.pl

Agata

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Medycznych oraz Rozliczeń z Funduszem
  • 501-809-996
  • acizmowska@erum.pl
Ikona

Miłosz

Konsultant ds. spraw IT
  • 660-420-372
  • mradawiec@erum.pl

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM