Moduł rejestracji w programie do gabinetu eRUM

eRUM to świetny wybór nie tylko z punktu widzenia lekarza, ale też rejestracji. Często mówi się, że rejestracja jest sercem przychodni, zadbaliśmy więc o to, by moduł Terminarz spełniał wszystkie oczekiwania osób zajmujących się na codzień rejestracją pacjentów. Moduł terminarz to rozwiązanie kompleksowe. Łączy ono w jednym miejscu wszystkie funkcje potrzebne zarówno przy rejestrowaniu, jak i przy rozliczaniu wizyt pacjentów.

MODUŁ TERMINARZ

Tworząc program dla przychodni, zespół programistów eRUM ze szczególną uwagą poświęcił modułowi Terminarza. Pozwala on na szybkie umawianie pacjentów, którzy już są w bazie danych, jak również na wprowadzanie pacjentów pierwszorazowych. Formatkę służącą do wprowadzania i edycji danych pacjentów można dostosować do indywidualnych potrzeb danej placówki. Z modułu terminarza można również aktualizować uprzednio wprowadzone dane pacjenta.

Obraz 1. Moduł Terminarza w programie do gabinetu eRUM

AUTOMATYZACJA ZADAŃ

Przejrzysty kalendarz oraz automaty do wyszukiwania wolnych terminów to dopiero początek udogodnień. Ze względu na możliwość oznaczenia kolorami poszczególne typy wizyt lub grafiki lekarskie, nawigacja po naszym terminarzu jest niezmiernie przyjemna. Bez problemu możemy również zapisywać pacjentów na wizyty dodatkowe, wydłużać lub skracać czas wizyt oraz przepisywać pacjentów na inne terminy.

Obraz 2. Konfigurowalne szybkie przyciski

KOMUNIAKACJA Z PACJENTAMI

Komunikacja z pacjentami – podstawą pracy rejestracji. Aby zapewnić pacjentom obsługę na najwyższym poziomie, program medyczny eRUM został wyposażony w możliwość wysyłania powiadomień za pomocą wiadomości SMS. Można korzystać również z mechanizmów potwierdzania oraz rezygnacji z wizyty przez pacjentów również za pomocą SMS-a.

Obraz 2. Komunikacja z Pacjentami poprzez SMS/MAIL

ZOBACZ WIĘCEJ

DODATKOWE USŁUGI

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM