Terminarz

Lepsza widoczność w Internecie – więcej pacjentów w gabinecie

Indywidualna praktyka czy duża poradnia działająca w paru lokalizacjach – umawianie pacjentów jest równie łatwa. Możliwość wyszukiwania grafików według typu komórki lub lekarza usprawnia pracę. Perspektywa oznaczania za pomocą barw różnych typów wizyt pomaga w intuicyjnym poruszaniu się po grafikach.W Terminarzu zawartym w oprogramowaniu medycznym eRUM bardzo łatwo znaleźć wolny termin nawet, gdy wydaje się, że wszystkie są już zajęte. Służy do tego specjalny przycisk, który przenosi nas automatycznie do grafiku z wolnym terminem, lub można ustawić widoczne tylko wolne terminy. Jeżeli jednak zachodzi potrzeba znalezienia terminu w przyszłości można wybrać go z kalendarza lub ze specjalnego paska z oznaczonymi dniami. Na pasku tym od razu jest również informacja o liczbie przyjmujących tego dnia lekarzy.

Samo umawianie pacjenta za pomocą naszego programu do rejestracji jest niezwykle łatwe i szybkie. Wystarczy wybrać pacjenta, kliknąć na wybrany termin i gotowe. Podczas rejestracji możliwe jest również dodawanie notatek lub wiadomości widocznych przez lekarza w module Wizyty (EDM). Rejestracja ma również możliwość za pomocą jednego przycisku zaznaczać oczekiwanie pacjenta na wizytę lub fakt uiszczenia przez niego opłaty.Zmiana terminu przyjęcia pacjenta jest bardzo łatwa oraz w pełni dostosowana do obsługi pacjentów kolejkowych. Dzięki temu mamy pewność, że nasze listy oczekujących będą zawsze sprawozdawane w prawidłowy sposób.

Terminarz zapewnia również możliwość scalania lub dzielenia wizyt oraz dodawania dodatkowych wizyt. Z Terminarzem eRUM żadne nieprzewidziane sytuacje nie zaburzą pracy rejestracji. Możliwość blokowania poszczególnych terminów pozwala zaś dostosować terminarz do potrzeb lekarzy pracujących w danej placówce.

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM