Moduł rozliczeń w programie do gabinetu eRUM

Tworząc program do przychodni lub gabinetów, programiści eRUM zdawali sobie sprawę z tego, że moduł poświęcony rozliczeniom, zwłaszcza z NFZ, musi być jak naj bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Ze względu na fakt, iż zdajemy sobie sprawę z zawiłości związanych z kontraktowaniem i rozliczaniem umów z NFZ, postaraliśmy się tak zaprojektować eRUM, aby ograniczał możliwość omyłki do minimum. Dlatego w systemie zostały zaimplementowane nowoczesne systemy kontrolne i walidacyjne.

SYSTEMY ANALIZY PLACÓWKI

Dzięki rozbudowanemu modułowi Analiz jesteśmy w stanie przygotować dane do wszystkich raportów wymaganych, przez różne nadrzędne instytucje. Analizy te pomocne są również w racjonalnym zarządzaniu podmiotem.

Obraz 1. Generowanie raportów

FAKTUROWANIA I ROZLICZENIA

Podmioty wykonujące działalność komercyjną docenią prostotę i niezawodność, jaką cechuje się eRUM. W modułach dotyczących fakturowania i rozliczeń usług komercyjnych zawartych jest dużo nowoczesnych, a zarazem łatwych w obsłudze funkcji pomagających w codziennej pracy. Analizy czasu pracy czy wypracowanych zysków pozwolą zaś na jeszcze leprze zarządzanie zasobami jednostki.

Obraz 2. Fakturowania i rozliczenia

ZOBACZ WIĘCEJ

DODATKOWE USŁUGI

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM