Strona Internetowa Gabinetu Lekarskiego

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa jest najlepszą wizytówką Twojego gabinetu w sieci. Tworzymy wysokiej jakości profesjonalne strony internetowe dla gabinetów lekarskich oraz instytucji medycznych

Czy posiadanie strony internetowej może mieć pozytywny wpływ na Twój biznes? Oczywiście, że tak.

  • Strona www to wygoda dla Twoich Pacjentów
  • Zwiększenie wiarygodności lekarza
  • Brak ograniczeń geograficznych
  • Szybki kontakt z lekarzem

Dodatkowe zalety posiadania strony www w eRUM:

Wizytówka w Internecie
Integracja
e-Rejestracji
Dane Kontaktowe
Cennik
Usług

Bo strona www to wizytówka Twojego
Gabinetu Lekarskiego !

Wizytówka w Internecie

Pierwsze wrażenie może być tylko jedno – profesjonalnie i ciekawie zaprojektowana strona internetowa Państwa placówki sprawi, że pacjenci na pewno się nią zainteresują. Przejrzyście przedstawiona oferta i cennik pozwoli łatwiej dotrzeć pacjentom do konkretnych specjalistów. Dane adresowe i oznaczenia na mapce pomagające znaleźć placówkę sprawią, że pacjenci ze spokojem i pewnością dotrą na wizytę w wyznaczonym czasie.

Reklama gabinetu

Strona internetowa ma również duże znaczenie reklamowo-marketingowe. Zrobiona w sposób nowoczesny i interesujący wpłynie pozytywnie na odbiór Państwa placówki. Pozwoli również dotrzeć do bardzo szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych odbiorców. Możliwość zamieszczenia opinii pacjentów podniesie poziom zaufania u nowych pacjentów.

Integracja e-Rejestracji

Na Państwa stronie internetowej można również zamieścić e-Rejestrację połączoną z systemem eRUM. Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjenci będą mogli samodzielnie umawiać się na wizyty. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne z punktu widzenia pacjentów, mogą zarejestrować się w dowolnym momencie z każdego miejsca i wybrać termin wizyty, który najbardziej im odpowiada. Jest to również duża oszczędność pracy osób zatrudnionych na rejestracji.

Projektowanie LOGO

Możemy również stworzyć dla Państwa LOGO placówki. Znak graficzny jest symbolem, który w duży sposób podnosi rozpoznawalność podmiotu. Przyczynia się to do budowania wizerunku i świadomości marki u potencjalnych odbiorców

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM