Sprzęt Komputerowy

Informatyzacja ochrony zdrowia:

Ile razy doświadczyli Państwo sytuacji, w której podczas codziennej pracy, sprzęt komputerowy odmawiał posłuszeństwa i często nie odpowiadał na Państwa polecenia? Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawny i szybki sprzęt, to przede wszystkim brak stresu i zapewnienie ciągłości pracy, a co za tym idzie wzrost wydajności Państwa placówki.

Komputery stają się nieodzowną częścią wyposażenia każdego gabinetu lekarskiego. To na nim już w całości dzięki elektronicznej dokumentacji medycznej, lekarze mogą przyjmować pacjentów na wizyty lekarskie, wypisywać e-recepty, e-skierownia, e-zwolnienia oraz prowadzić pełną elektroniczną dokumentację medyczną. Jesteśmy przekonani, że dobry sprzęt komputerowy to wzrost efektywności Państwa pracy.

Etapy Wdrożenia

  • 1. Audyt sprzętu
  • 2. Zaproponowanie rozwiązań
  • 3. Wycena
  • 4. Wdrożenie

1. Pierwszym etapem rozwoju Państwa gabinetu | placówki jest audyt sprzętu komputerowego. Dzięki temu będziemy mieli informacje, jaki sprzęt oraz jakie urządzania Państwo posiadacie, w jakim są stanie oraz jakie są Państwa oczekiwania. Uważamy, że praca ze sprzętem komputerowym ma być dla Państwa przyjemnością, a nie kolejnym stresem.

2. Dzięki przeprowadzonemu audytowi jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania sprzętowe. Wspólnie wybierzemy najlepszą dla Państwa opcję.

3. Następnie przygotowujemy wycenę w oparciu o nowy lub po leasingowy sprzęt komputerowy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i naszym doświadczeniem doradczym.

4. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie zakupionego sprzętu i objęcie go opieką gwarancyjną i pogwarancyjną zgodnie u ustaleniami.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania :)

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM