Oprogramowanie Dla Medycyny

Podążając za wszechobecnym postępem technologicznym również w obsłudze pacjenta nie może zabraknąć innowacyjnych rozwiązań. To dzięki nim jakość świadczonych usług medycznych wzrasta, a skomplikowane procesy związane z zarządzaniem dokumentacją zostają usprawnione ku uciesze zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Nasza firma oferuje starannie skonstruowane oprogramowanie medyczne i systemy informatyczne dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, gdzie z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

eRUM – skorzystaj ze zintegrowanego oprogramowania medycznego Zarówno w przychodni, jak i w gabinecie sprawdzi się system informatyczny eRUM stworzony specjalnie z myślą o tego typu instytucjach. Jego głównym założeniem jest prowadzenie kompletnej elektronicznej dokumentacji medycznej w sprawny i uporządkowany sposób. Szereg funkcji tego oprogramowania obejmuje e-recepty, e-skierowania oraz e-zwolnienia, a także połączenie z rejestracją i drukarkami fiskalnymi, a także pomoc w rozliczeniach z NFZ. W związku z tym znajdziesz w nim między innymi dostęp do bazy leków, dane pobierane na bieżąco z ZUS czy też komunikaty z rejestracji otrzymywane w czasie rzeczywistym. Funkcjonalność tego systemu informatycznego niewątpliwie pozwoli Ci usprawnić działanie przychodni lub gabinetu poprzez zautomatyzowanie wszystkich procesów w nich zachodzących. Co więcej, do jego obsługi wystarczy jedynie przeglądarka internetowa z dostępem do sieci, ponieważ jest to usługa działająca w chmurze.

Wiele innych szpitalnych systemów informatycznych w naszej ofercie W ramach oferty produktów, które doskonale sprawdzą się w szpitalach, przychodniach czy gabinetach lekarskich udostępniamy również szereg dodatkowego oprogramowania medycznego. Poszczególne programy ukierunkowane są na konkretne rodzaje placówek i usług. Znajdziesz zatem tutaj kilka zintegrowanych systemów informatycznych przeznaczonych do zarządzania: szpitalem, laboratorium lub przychodnią, a także Podstawowy Program Świadczeniodawcy stanowiący narzędzie pracy w prowadzeniu dokumentacji.

eRUM

Pełna Elektroniczna Dokumentacja medyczna dla gabinetów lekarskich oraz instytucji medycznych

KS-PPS

Podstawowy Program Świadczeniodawcy

KS-SOMED

Zintegrowany system informatyczny obsługi przychodni oraz szpitali.

KS-MEDIS

Zintegrowany system zarządzania szpitalem

KS-SOLAB

Zintegrowany system zarządzania laboratorium

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM