OSOZ

OSOZ czyli Otwarty System Ochrony Zdrowia umożliwia integrację z oprogramowaniem medycznym eRUM w zakresie synchronizacji zewnętrznymi usługami takimi jak:

  • Lekarze Bez Kolejki (LekarzeBezKolejki.pl)
  • Znany Lekarz (ZnanyLekarz.pl)
  • Zamawianie recept z Internetowego Konta Pacjenta (IKP)
  • Dostęp do telewizyty
  • Wizytówka internetowa placówki
OSOZ to także serwis stworzony dla pacjentów przez pacjentów. Dzięki modułowi konta zdrowotnego, pacjent może pozostać w stałym kontakcie ze swoją placówką medyczną. Strona posiada wiele funkcjonalności tj. wyszukiwarka zamienników leków, informacji o lekach, rejestracja do lekarza, telewizję OSOZ, serwis pacjenta, czasopisma OSOZ oraz usługa KtoMaLek.pl. Usługa jest przeznaczona dla przychodni jaki i gabinetów medycznych, które chcą rozpromować swoją pozycję.

Lekarze Bez Kolejki

Dzięki serwisowi Lekarze Bez Kolejki, możemy udostępnić grafiki pracowników placówki medycznej do internetu. Odbywa się to w sposób automatyczny. Pacjent nie musi tracić czasu na oczekiwanie w kolejce, oczekując na połączenie do rejestracji lub bezpośrednią rejestrację u lekarza. Całość rejestracji pacjenta odbywa się online, od wprowadzenia danych pacjenta po akceptację terminu, placówka nie musi wysyłać maila o przyjęciu terminu. W serwisie jest aktywnych ponad 2 500 000 pacjentów miesięcznie. Rejestracja może się odbyć z dowolnego urządzenia.

TERMINARZ
WIZYT

Wygodne zapisywanie pacjentów na wizyty przez portale

WIZYTÓWKA
PLACÓWKI

Pozyskaj nowych pacjentów w swojej placówce

ZAMAWIANIE RECEPT PRZEZ IKP

Wygodne zamówienie recepty przez pacjenta, które nie wymaga ingerencji rejestracji

KOMUNIKACJA Z PACJENTAMI SMS/MAIL

Informacje dla placówki i pacjenta o zarezerwowanym terminie

Terminarze On-line

Usługa działająca o każdej porze dnia, pomagająca ułatwić i uprościć czasem bardzo skomplikowaną rejestrację do lekarza. Pozwala zyskać nową rzeszę pacjentów a także zachęcić obecnych pacjentów placówki do skorzystania z innych usług Państwa placówki. Umówienie wizyty może nastąpić również po godzinach pracy rejestracji. Wygodny podział między trybami finansowania NFZ a Komercją, pozwalający na wybranie dogodnego terminu. Aby dokonać rejestracji, pacjent musi wprowadzić swoje dane, następnie jednostka medyczna otrzymuje potwierdzenie od eRUM. Wszystko odbywa się automatycznie, bez ingerencji personelu medycznego.

Telewizyta

Wygodny kontakt pacjenta z lekarzem bez wychodzenia z domu. Wideoporada jest prowadzona poprzez eRUM z komputera/laptopa z kamerą lub telefonem wraz z pacjentem. Lekarz otrzymuje powiadomienie w eRUM o zbliżającej się wizycie, aby przygotować się do badania.

Ikona

Zamawianie recept przez IKP

Dzięki nowej funkcjonalności IKP pacjent może zamówić e-recepte przez eRUM
Portal lekarzebezkolejki.pl umożliwia pacjentowi zamówienie leku prosto z portalu, bądź przy pomocy usługi Zamawianie recept on-line, zamówienia samoczynnie umieszczają się w specjalnie określonych przez placówkę terminach do zamawiania recept, skąd można w bardzo prosty sposób wystawić pacjentowi receptę.

Grafiki na stronie przychodni

Portal OSOZ umożliwa wygenerowanie kodu HTML i dołączenie grafików całej przychodni bądź wybranych grafików lekarzy na własną stronę www przychodni. W ten sposób placówka otrzymuje dodatkową możliwość rejestracji pacjenta do swojej placówki z miejsca znanemu już wcześniej.

Znany Lekarz

Portal dzięki któremu można znaleźć lekarza specjalistę, lekarza rodzinnego a także zarezerwować termin na badania diagnostyczne tj. Endoskopia, RTG, USG i tym podobne. Zaletą portalu jest możliwość oceny lekarza po wizycie, dzięki której lekarz może stać się bardziej popularny na platformie, a dzięki temu zdobywać więcej pacjentów. Również pacjent ma do dyspozycji mini blog, gdzie można zgłosić swoje dolegliwości albo skorzystać z gotowych porad. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne dla pacjenta.

Terminarz

Wyświetlanie dostępnych terminów, aby pacjent mógł wybrać wizytę, która mu odpowiada

Dostosowanie

Możliwość dostosowania wizyty przez pacjenta, zarezerwowanie konkretnej usługi

Wizytówka lekarza

Opis usług, specjalizacji, metod płatności, placówki w których pracuje

Wizytówka placówki

Portal Znany Lekarz umożliwia promocję placówki medycznej, poprzez umieszczenie logotypów placówki, listy lekarzy wraz z ich specjalizacjami, opisem placówki który jest modyfikowalny oraz zdjęciami placówki. Portal umożliwia również umieszczenie cennika poszczególnych świadczeń. Pacjenci mogą ocenić daną placówkę jak i pracujących w niej lekarzy.


Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM