Telewizyta

Dzięki połączeniu z portalem LekarzeBezKolejki.pl a programem do gabinetu eRUM można przeprowadzać telewizyty. Teleporady są dobrym sposobem na zapewnienie dostępu do specjalisty pacjentowi w sytuacji, gdy osobiste udanie się do gabinetu jest uciążliwe lub niemożliwe. Dzięki temu możemy również skrócić czas oczekiwania pacjentów na wizytę, ponieważ część z nich można przeprowadzić zdalnie. Ordynacja leków na choroby przewlekłe, analiza zleconych badań, rozwianie pytań i wątpliwości pacjentów – to wszystko może być wykonane za pomocą teleporady. W ten sposób oszczędzamy również czas pacjentów. Zwłaszcza w przypadku pacjentów z małych miejscowości, którzy już nie muszą tracić czasu na dojazd do specjalisty tylko w celu ponowienia recepty czy konsultacji wyników.

Teleparada nie może oczywiście zastąpić tradycyjnych wizyt, ale jest dla nich świetnym uzupełnieniem. Za pomocą oprogramowania medycznego eRUM i portalu LekarzeBezKolejki.pl w bardzo łatwy sposób można przeprowadzić taką telewyzytę.

telewizyta-w-erum

Podczas rejestracji pacjent wybiera dostępny termin teleporady. Po rejestracji otrzymuje e-mail z instrukcją postępowania oraz odnośnikiem do jego teleporady. Pacjent może również odbyć taką poradę za pomocą darmowej aplikacji VisiMed. Lekarz zaś na liście zaplanowanych wizyt ma informację czy pacjent zgłosi się osobiście, czy wybrał opcję teleporady. Lekarz inicjuje taką telewizytęza pomocą przycisku z kamerą i w nowym oknie pojawia się okno z wideokonferencji z pacjentem. Lekarz bez przerywania połączenia z pacjentem może w każdej chwili wypisać e-Receptę, e-Zwolnienie prowadzić opis wizyty a po skończonej konsultacji przesłać Pacjentowi zalecenia za pomocą czatu w wideokonferencji lub za pomocą wiadomości sms, lub e-mail.

Więcej informacji na temat telewizyt znajdą Panstwo na

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM