ROZLICZENIA Z NFZ

Kompleksowe rozliczenia z programu do gabinetu eRUM

Rozliczenia umów zawartych z NFZ jest, dzięki oprogramowaniu medycznemu eRUM, niezmiernie efektywne. Wszystkie aspekty związane z wprowadzaniem danych i ich sprawozdawczością zostały przedstawione w czytelny i spójny sposób. Dzięki możliwości nadawania produktom kontraktowym i jednostkowym kodów własnych, wprowadzanie danych jest bardzo łatwe. System do gabinetu umożliwia tworzenie grup procedur ICD 9,które mogą być powiązane z poszczególnymi produktami kontraktowymi, dzięki czemu z jednej strony zaoszczędzany jest czas, a z drugiej minimalizowane jest ryzyko omyłki. Dzięki mechanizmom zastosowanym w gruperze JGP program podpowiada jakie procedury są wymagane dla danej grupy oraz jak korzystniej rozliczyć wykonane świadczenia.

Dzięki uproszczonemu modułowi Import/Eksport przygotowanie oraz wysyłka świadczeń do NFZ jest, w naszej ocenie bardzo intuicyjna. Dzięki integracji z Portalem Świadczeniodawcy wysyłka świadczeń oraz zaczytywanie zwrotek następuje automatycznie. Wszystkie generowane z systemu raporty są zintegrowane również z SZOI.

Program do gabinetu eRUM pozwala również na pełną obsługę i sprawozdawczość list oczekujących, a automat służący do sprawdzania eWUŚ zapewnia ciągłą kontrolę ubezpieczeń pacjentów.

Prowadzenie list oczekujących

Oprócz oprogramowania medycznego w zakresie usług dodatkowych zapewniamy również wsparcie z zakresu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM