News

Współpraca z eRUM.pl

2019-03-04 15:19:18

Czy zastanawiali się Państwo nad wprowadzeniem w gabinecie/przychodni oprogramowania medycznego? A może chcą Państwo wymienić aktualny program? W takim razie mamy dla Państwa krótki wywiad z jednym z pracowników eRUM.pl, który postarał się opowiedzieć o jego specyfice pracy z system chmurowym eRUM.

1. Czym jest eRUM.pl i czym się tu zajmujesz?

ERUM to kompleksowe oprogramowanie dla przychodni, lekarza, pielęgniarki, położnej czy fizjoterapeuty. Jest to platforma pracująca w „chmurze”, dająca dużą szybkość oraz elastyczność pracy wraz z nieograniczonym dostępem do zgromadzonych informacji. W eRUM pełnie funkcję kierownika. Odpowiadam za prawidłowe funkcjonowanie usługi oraz jestem w stałym kontakcie z klientami korzystającymi z usługi.

2. Sądzisz, że system chmurowy może spowodować efektywniejsze zarządzanie instytucją lekarską?

Ciężko powiedzieć, nie mniej każde wdrożone rozwiązanie związane z aplikacjami medycznymi mającymi usprawnić pracę świadczeniodawców może na początku sprawiać problemy. W takiej sytuacji zawsze podkreślamy fakt, iż potrzeba kilku dni na zapoznanie się z aplikacją oraz odwzorowanie aktualnej specyfiki pracy w nowym, cyfrowym środowisku. Po tym czasie klienci zaczynają dostrzegać, że system potrafi automatyzować oraz weryfikować procesy dotychczas wykonywane ręcznie.

3. Jak wygląda współpraca z lekarzami, którzy zdecydowali się rozpocząć współpracę z eRUM.pl?

Tak jak wspomniałem wcześniej, najgorszy jest zawsze początek, nazwijmy to, znajomości z systemem. Natomiast każdego kolejnego dnia personel pracujący w eRUM widzi, że system zaczyna im podpowiadać najczęściej wykonywane czynności co, proszę mi wierzyć, wpływa pozytywnie na wszelkie kwestie związane z organizacją czasu pracy.

4. Czy po miesiącach/latach dostrzegasz zadowolenie lekarzy z podjętych decyzji odnośnie eRUM.pl ?

Aplikacje chmurowe zaczynają być złotym środkiem w informatyzacji świadczeniodawców, mam na myśli tutaj koszty, jakie musi ponieść świadczeniodawca podczas informatyzacji swojego przedsiębiorstwa. Aplikacja chmurowa zwalnia nas z zakupu kosztownych serwerów, zabezpieczenia wewnętrznej sieci, zabezpieczania pomieszczeń gdzie są przechowywane dane źródłowe, jak i archiwum, dodatkowych licencji na każde stanowisko jak ma to często miejsce podczas wdrażania rozwiązań stacjonarnych. W przypadku eRUM, każdy świadczeniodawca wie, ile w danym miesiącu zapłaci za użytkowanie systemu. Wszystko jest czarno na białym

WYMIANA
ELEKTORNICZNEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ


Obowiązek od 1 lipca
Następny Wróć

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM