News

Elektroniczne nie oznacza trudniejsze

2019-04-17 08:35:56

✅ Dla niektórych programy komputerowe lub internet są synonimem skomplikowanych systemów, w których można się szybko pogubić. Nic bardziej mylnego. eRUM wychodzi naprzeciw użytkownikom, będąc łatwą w obsłudze platformą niewymagającą specjalnych umiejętności czy wiedzy informatycznej. Intuicyjny interfejs jest przyjazny nawet dla osób, które do tej pory miały małą styczność z elektronicznymi rejestrami. Dużą zaletą programu jest przejrzystość oraz dopasowanie do rzeczywistych potrzeb odbiorców.

✅ Zarządzanie dokumentacją medyczną stało się prostsze niż kiedykolwiek. Nie trzeba już poświęcać ani minuty na instalację programów, by cieszyć się możliwościami rejestracji online. eRUM jest usługą webową, co oznacza, że wystarczy wejść na stronę internetową i od razu można korzystać z platformy usług medycznych. Znacząco skraca to czas wdrożenia i uruchomienia usługi. Jednocześnie pozwala na nieczęsto spotykaną mobilność serwisu.

✅ Użytkownicy nie muszą martwić się o aktualizacje. Odpowiada za to dostawca usługi. Można mieć pewność, że w każdej chwili korzysta się z najnowszej wersji oprogramowania, spełniającej wymogi narzucone przez NFZ. Wszystko odbywa się automatycznie i nie zakłóca bieżącej pracy użytkowników. Nad nieprzerwanym i sprawnym funkcjonowaniem platformy czuwa dział wsparcia technicznego. Służy też pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań związanych z funkcjonowaniem programu.

WYMIANA
ELEKTORNICZNEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ


Obowiązek od 1 lipca
Następny Wróć

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW eRUM