Mamy oddzwonić?
Logo
Logo
58 303 16 39,   606 803 960
biuro@erum.pl
Elektroniczna Dokumentacja Medyczna eRUM - Program do gabinetu lekarskiego

Elektroniczna Dokumentacja


Intuicyjna obsługa i przejrzysty opis wizyty lekarskiej.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca na przestrzeni lat ze środowiskiem medycznym pozwoliły nam na stworzenie interfejsu dopasowanego do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Dzięki temu, eRUM zapewnia kompleksowe rozwiązanie, będące jednym z najbardziej intuicyjnych platform do wspomagania pracy gabinetu i zarządzania elektroniczną dokumentacją medyczną.


Historia leczenia pacjenta.

Prowadzenie dokumentacji medycznej w usłudze eRUM daje możliwość wglądu w historię zdrowia i choroby pacjenta. Ułożona w sposób chronologiczny lista wizyt, umożliwia przeglądanie oraz porównywanie poszczególnych wizyt i historii leczenia.


Baza procedur ICD9 oraz chorób i rozpoznań ICD-10.

Oferowana usługa daje możliwość wygodnego korzystania ze słowników międzynarodowej klasyfikacji procedur i rozpoznań. Unikalne rozwiązanie zastosowane w eRUM, dopasowuje usługę do każdego użytkownika zapamiętując najczęściej wykorzystywane procedury i rozpoznania.


Załączniki w wizycie lekarskiej.

Możliwość skanowania dokumentów do kartoteki pacjenta została stworzona z myślą o wygodzie przechowywania dokumentacji z którą przychodzi pacjent. eRUM pozwala na dodawanie, edycję bądź podgląd wcześniej zeskanowanej dokumentacji pacjenta w formie elektronicznej i posiada wbudowane mechanizmy integracji z większością skanerów dostępnych na rynku.


Różnorodne wydruki.

eRUM charakteryzuje się dużą łatwością i elastycznością tworzenia wydruków, a uproszczone schematy drukowania powodują, że obsługa pacjenta staje szybsza i prostsza niż dotychczas. Generowanie skierowań, zaświadczeń, recept, nigdy nie było tak proste.


ul. Droszyńskiego 28

80-381 Gdańsk,

58 309 14 40

biuro@erum.pl