Mamy oddzwonić?
Logo
Logo
58 303 16 39,   606 803 960
biuro@erum.pl
e-Wyniki, Laboratorium połączenie HL7 eRUM - Program do gabinetu lekarskiego

e-Wyniki

Ty zlecasz, a eRUM dba o to aby wynik wrócił najszybciej jak to możliwe!


Integracja eRUM z laboratorium.

Usługa eRUM jest przystosowana do zintegrowania z zewnętrznymi systemami laboratoryjnymi. Platforma została zaprojektowana z myślą o usprawnieniu komunikacji pomiędzy podmiotami leczniczymi, a laboratoriami, dzięki czemu ogranicza wydatki przeznaczone na usługi transportowe i wydruki w postaci papierowej. Forma papierowa skierowań oraz wyników badań od teraz może zostać całkowicie zastąpiona formą elektroniczną. Informacje dotyczące wystawionych skierowań oraz wyników zleconych badań są dostępne automatycznie, bezpośrednio w elektronicznej kartotece pacjenta.


Podgląd on-line.

Skierowania są wysyłane do laboratorium w formie elektronicznej. Umożliwia to monitorowanie stanu wysyłki oraz stanu wykonania badania laboratoryjnego. Po wykonaniu badania laboratorium odsyła elektroniczne wyniki do placówki medycznej.


Punkt Pobrań.

Platforma eRUM posiada wyodrębniony moduł „Punkt Pobrań”, który stanowi swego rodzaju bufor pomiędzy skierowaniami na badania wystawionymi w platformie eRUM, a zewnętrznymi podmiotami wykonującymi badania. Wystawione skierowanie wysyłane jest automatycznie do laboratorium poprzez transmisję protokołem HL7 (międzynarodowy standard elektronicznej wymiany informacji w środowiskach medycznych).


ul. Droszyńskiego 28

80-381 Gdańsk,

58 309 14 40

biuro@erum.pl