Mamy oddzwonić?
Logo
Logo
58 303 16 39,   606 803 960
biuro@erum.pl
Technologia Internetowa eRUM - Program do gabinetu lekarskiego

Technologia internetowa

Dostęp do Usługi z każdego urządzenia podłączonego do sieci internet.


Czym jest eRUM?

Usługa eRUM, czyli Elektroniczny Rejestr Usług Medycznych, polega na dostępie do oprogramowania medycznego oraz danych w nim gromadzonych na serwerze umieszczonym w naszym centrum operacyjnym.


Platforma w chmurze.

eRUM jest platformą pracującą w chmurze, co pozwala na dużą szybkość oraz elastyczność pracy. Dostęp do zgromadzonych zasobów zapewniony jest z każdego miejsca na świecie (jedynym warunkiem jest dostęp do sieci Internet), a połączenie odbywa się bezpiecznym, szyfrowanym łączem. Poprzez wyeliminowanie konieczności posiadania drogiego sprzętu serwerowego, chmura jest korzystnym rozwiązaniem również dla klientów nie posiadających odpowiedniej infrastruktury IT.


Najnowsza technologia.

eRUM stanowi nowoczesne rozwiązanie informatyczne, które w sposób kompleksowy podnosi standardy pracy w podmiotach leczniczych. Poprzez wdrożenie eRUM otrzymują Państwo kompletny zestaw narzędzi do prowadzenia placówki medycznej, ułatwiający zarządzanie EDM (Elektroniczną Dokumentacją Medyczną).


Prosty start.

eRUM jest usługą webową, oznacza to, iż system uruchamiany jest z poziomu przeglądarki internetowej. Tym samym nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerze użytkownika, co w znaczny sposób skraca czas wdrożenia i uruchomienia usługi. eRUM działa na systemach operacyjnych Windows, Linux, Mac OS.


Mobliność i oszczędność.

Praca w chmurze umożliwia dostęp do platformy z każdego miejsca, 24 godziny na dobę z komputera stacjonarnego, przenośnego lub urządzenia mobilnego. Tworzona przez Użytkownika dokumentacja medyczna archiwizowana jest na naszych serwerach. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba posiadać i utrzymywać infrastruktury serwerowej oraz bazodanowej, co znacznie obniża koszty eksploatacji. Oszczędność miejsca jest kolejną ogromną zaletą naszej usługi , ponieważ zbiory danych i archiwa, a także sprzęt serwerowy, znajdują się w naszym centrum operacyjnym.


Łatwość wdrożenia w placówkach o rozproszonej strukturze.

Webowy charakter aplikacji eRUM sprawia, że wdrożenie platformy w placówkach o rozproszonej strukturze (wiele oddziałów, filii, sieci placówek ) jest najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia kosztów i przepływu danych.


ul. Droszyńskiego 28

80-381 Gdańsk,

58 309 14 40

biuro@erum.pl