1 PLN/msc
e-Recepta
e-Skierowania
e-Zwolnienia (e-ZLA)
Zamówienia na wyroby medyczne
(e-ZLA)
Kartoteki Pacjentów
eWUŚ
WAŻNE!
W każdej chwili istnieje możliwość rozszerzenia dostępnych funkcjonalności do pełnej wersji systemu eRUM.
eRUM - Lite

eRUMlite – to program bazujący na sprawdzonym rozwiązaniu, jakim jest program dla gabinetu i przychodni eRUM

Dzięki eRUMlite możliwe jest wystawienie:

  • e-Recepty
  • e-Zwolnienia (e-ZLA)
  • e-Skierowanie
  • elektronicznych zamówień na wyroby medyczne (e-ZWM)

Ponadto program daje dostęp do tworzenia oraz edycji kartotek pacjentów, oraz do przeglądania, anulowania lub edycji już wystawionych e-dokumentów. Decydując się na eRUMlite otrzymają Państwo wsparcie przy generowaniu certyfikatów do platformy P1. Program zostanie również odpowiednio skonfigurowany. Naszym klientom zapewniamy
ponadto szkolenia wdrożeniowe oraz pomoc i wsparcie techniczne
.

eRUMlite - e-Recepty
W ramach eRUMlite otrzymają Państwo program do gabinetu lekarskiego. Program umożliwia sprawdzenie pacjentom ich prawa do świadczeń finansowanych przez NFZ poprzez integrację z systemem EWUŚ. Dzięki temu można wystawiać e-recepty oraz zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne (e-ZWM), bez obaw o zakwestionowanie przez NFZ prawa do refundacji

Wystawianie recept ułatwia też dostęp do podstawowej wersji bazy leków KS-BLOZ. Zapewnia ona na bieżąco aktualizowaną bazę leków, która zawiera informacje takie jak: nazwa handlowa i międzynarodowa, substancja czynna, postać, dawka i wielkość opakowania.

Program umożliwia zaordynowanie pacjentom leków na podstawie wcześniej wystawionych recept. Jeśli dany pacjent miał raz przepisany lek, zostanie on zapamiętany i w sytuacji, gdy należy go zaordynować ponownie, wystarczy tylko wstawić odpowiednią pozycję z listy. Jest to rozwiązanie znacznie przyspieszające pracę z e-receptą, zwłaszcza przy pacjentach chorujących przewlekle. Program zapamięta również dawkowanie leku.

eRUMlite – e-Skierowanie
- Obowiązkowe od 8 stycznia 2021 roku. W eRUM JUŻ DOSTĘPNE!. e-Skierowania w istotny sposób ułatwią pacjentowi realizację skierowania. Pacjent nie będzie musiał osobiście zanosić skierowania do wybranej placówki w terminie 14 dni. Wystarczy, że poda kod e-skierowania oraz swój numer PESEL. Co ważne e-skierowania wystawione w formie papierowej honorowane są również przez placówki, które nie realizują jeszcze e-skierowań. Nie ma więc obaw, że pacjent nie będzie mógł zrealizować e-skierowania.

eRUMlite - e-ZWM
Program do gabinetu lekarskiego eRUMlite umożliwia również elektroniczną wysyłkę zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne tzw. e-ZWM. Dzięki temu Państwa pacjenci nie będą zmuszeni przekazywać zleceń do OW NFZ. Po elektronicznej wysyłce zlecenia do NFZ za pomocą eRUMlite zostanie ono zweryfikowane przez OW NFZ, jeżeli weryfikacja będzie pozytywna w systemie pojawi się numer zlecenia, z którym to pacjent będzie mógł udać się już bezpośrednio do apteki lub sklepu medycznego.

eRUMlite - e-Zwolnienie (e-ZLA)
Dla ułatwienia pracy dane pacjenta oraz dane jego pracodawcy (płatnika składek) pobierają się automatycznie za pomocą integracji z PUE ZUS. W systemie możliwe jest wystawienie zwolnienia również w związku ze sprawowaniem opieki nad osobą chorą.

Wszystkie e-dokumenty autoryzowane są z wykorzystaniem certyfikatu PUE ZUS – jest to bezpłatny certyfikat, który każdy lekarz może wygenerować po zalogowaniu się do PUE ZUS.

Rozpocznij korzystanie z programu eRUM do gabinetu już teraz.

Wystarczy zamówić eRUM demo i zalogować się do programu z dowolnego miejsca i urządzenia.

ZAMÓW DEMO